Wybierz swój Apartament!

Apartamenty w Kudowie

Nasze wnętrza urządzaliśmy samodzielnie, chcieliśmy stworzyć ciepły klimat i komfortową atmosferę. W Werandzie nie ma dwóch identycznych pokoi, ale we wszystkich dominują jasne pastelowe kolory ścian i dopasowane dodatki. Każda z łazienek jest jasna. Samodzielnie odnawiane meble, które znajdziecie w pokojach nadają wnętrzom przytulności, a hotelowe łóżka zapewniają naprawdę wygodne spanie.

  • Posiadamy pokoje 2, 3, 4, 6 osobowe prosimy o wybór nie mniejszego niż liczba przyjeżdzających osób. W trosce o Wasz komfort nie możemy zgadzać się na takie rozwiązania. Dwa apartamenty są dwupoziomowe. Górne poziomy są one dostosowane głównie do pobytu dzieci od 6 lat oraz młodzieży. Wynika to z otwartej przestrzeni i bezpieczeństwa.

Nasze wnętrza są cięgle modernizowane, a wystroje w pokojach zmieniane. Dekoracje dostosowujemy do panującej pory roku. Staramy się by Wasz pobyt był jak najbadziej komfortowy.

Dla waszej wygody stworzylismy zaciszny ogród z trzema altanami, leżakami i miejscem do zabawy dla dzieci. Zapewniamy parking, a cały obiekt jest monitorowany.

Dokładamy wszelkich starań by zapewnić Państwu bezpieczeństwo, dlatego skrpulatnie sprzątamy, dezynfekujemy i wietrzymy pokoje po każdym pobycie. Czystość i porządek to nasz priorytet, dlatego sami czuwamy nad nią w Werandzie.

Weranda to nasze oczko w głowie dlatego z chęcią słuchamy wszelkich opini i podpowiedzi. Tworzymy to miejsce dla Was i dzięki Wam możemy je wciąż dostosowywać do potrzeb i wymagań odpoczywających. Za wszelkie sugestie dziękujemy.

Czerpiemy ogromną radość z tego, że możemy przyjmować i poznawać ludzi z całej Polski oraz z zagranicy. Służymy radą oraz pomocą. Marzymy aby Weranda była miejscem domowym w którym panuje swobodna atmosfera.

  • Zapraszamy do wyboru pokoju odpowiadającego Twoim wymaganiom. Jeśli masz wątpliwości zadzwoń. Możesz się również skontaktować z nami mailowo poprzez kontakt

Apartamenty w Kudowie czekają na Was!

noclegi kudowa logotyp

Komfort

Wyposazenie

Wi-Fi

Lokalizacja

Goscinnosc

Dobre opinie

apartamenty-w-kudowie